Skocz do zawartości

SwaggerHypeClub.com Forum używa plików cookie. Przeczytaj politykę zarządzania plików cookie Polityka prywatności dla większej ilości informacji. Aby zamknąć tę wiadomość kliknij przycisk po prawej stronie:    Akceptuję użycie plików cookie
Witamy na forum SwaggerHypeClub.com Forum
Zarejestruj się lub zaloguj aby uzyskać pełny dostęp do naszej społeczności i brać w niej aktywny udział. Jeżeli posiadasz już konto - zaloguj się - Jeżeli nie załóż konto za darmo już teraz!
Zdjęcie

[Warszawa Ch Arkadia] Foot Locker

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

M_K_S

M_K_S
  • Members
  • 270 postów
  • Miejscowość:wwa
  • WWW:http://ucho.eu
Myślę, że nie tylko ja wchodząc do Arkadii jakoś tydzień temu obśliniłem się z radości widząc, że na miejscu Mustanga przygotowują Foot Lockera. Nie wiem czemu ludzie się na mnie spojrzeli jak niepohamowanie krzyknąłem "O kur*a" i zacząłem się śmiać :)

Czy ktoś wie coś więcej? Pamiętam, że krążyły plotki o Foot Lockerze w Zuo tych ale ostatnio tam byłem i cisza a tutaj będzie na pewno. Tylko kiedy? Liczę, że dadzą promocje w stylu tych, które były jak sklep adidasa ten na górze przemieniał się w obecny twór.

Kurde co za czasy. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu jedyny sklep z AM i AJ to był kikz w blue city a tu teraz w samej arkadii będę miał 3 miejsca. Oby tylko Foot Locker zjadał pozostałe pod względem różnorodności modeli!

Powiedzcie, ze jaracie się tak samo jak ja :) Powiedzcie! :)

Użytkownik M_K_S edytował ten post 29 November 2011 - 20:06 PM

• 0

wiktoreg

wiktoreg
  • Members
  • 427 postów
  • Miejscowość:Kato
  • Numer GG:
    9492075
obawiam się, że tani nie będzie, tym bardziej że w Wawie.
  • 0

M_K_S

M_K_S
  • Members
  • 270 postów
A ja myślę, że coś się zacznie z naszymi cenami w końcu dziać. Im więcej sklepów, tym większa konkurencja. Poza tym foot locker omija pośrednika jakim sam jest.
O ile się nie mylę to jak rozmawiałem kiedyś z Hubertem ze Szmaciaków to mówił, że dostawy ma właśnie od nich i ma tylko kilkadziesiąt złotych marży. Nie wiem na ile to był farmazon ale podejrzewam, że taka jest ich polityka cenowa. Owszem ceny podstawowe będą normalne bo nie będą mogli niszczyć partnerów (chociażby takich szmaciaków) ale promocje będą mogli robić spore i na nie głównie liczę (prócz modeli niedostępnych nigdzie indziej).

Wybaczcie mój chaotyczny styl przelewania myśli w literki na klawiaturze ale jestem po 7 apapach ekstra ("połamało" mnie w kręgosłupie) i trochę ciężko mi zebrać myśli :) :)
  • 0

Sinner

Sinner
  • Members
  • 2409 postów
  • Miejscowość:W-wa
Obawiam się, że niestety nie będzie różowo. To sklep stacjonarny w wielkim centrum handlowym - czynsz kosztuje krocie, będą musieli na siebie zarobić. Jakby nie patrzeć buty biora od firmy (m.in.) NIKE. A biorąc pod uwagę, że rzeczywista cena butów to około 250-300 zł a NIKE przycina sobie średnio 200zł na parze AM1 czy 90, to nawet jesli Footlocker będzie chciał być konkurencyjny to nie bardzo może sobie na to pozwolić. Poprostu szybko padną, nie utrzymają się. Promocje pewnie jakieś będą ale nie liczyłbym na cuda. Mnie bardziej ciekawi asortyment. Footlocker to nie tylko buty ale też i dużo dobrych ciuchów (przynajmniej kiedyś tak było).
  • 0

"They say beauty's in the eye of the beholder.
That why I look in the mirror every morning, and realize how fly I am..."

Update, NIESAMOWITY KUBEK Z CIPĄ MOŻE BYĆ TWÓJ!

wodzu

wodzu

ZAUFANY SPRZEDAWCA

• Members
  • 2620 postów
  • Miejscowość:WWA
  • WWW:mierzejewski.carbonmade.com
  • Numer GG:
    8486693
Myślę że właśnie równanie cen Polskich i europejskich było jednym z powodów wejścia na rynek, dzięki temu są konkurencyjni z własnym towarem i mogą rywalizować z innymi sklepami, rok temu z AM90 po 530zł nie wygraliby ze stacjonarami z takimi samymi po 430zł ;)
  • 0
Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad.
#Fresh

Gość_SHC_Baks1990

Gość_SHC_Baks1990
  • Guests
Tylko nie każdy równa te ceny:)
Ja się jakoś super nie jaram tym fl

wodzu

wodzu

ZAUFANY SPRZEDAWCA

• Members
  • 2620 postów
  • WWW:mierzejewski.carbonmade.com
  • Numer GG:
    8486693
No tak, wiemy o co chodzi i o które sklepy on-line ;)
  • 0
Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad.
#Fresh

M_K_S

M_K_S
  • Members
  • 270 postów
Ja się jaram bo nie lubię strasznie zakupów przez internet. Wolę zapłacić nawet 100 zł więcej za but ale przed zakupem go przymierzyć, dotknąć.
Niestety mam świadomość tego, że moje zajaranie szybko zniknie po otwarciu :) Zobaczymy.
Co do ciuchów to przynajmniej na banerach, które wiszą w arkadii nic o tym nie piszą. Są tylko buty i jakiś tekst o trampkarzach :)
  • 0

Turk

Turk

ZAUFANY SPRZEDAWCA

• Zaufani Sprzedawcy
  • 4105 postów
fajnie, bo to FL. No i to by było na tyle. Ceny będą takie jak wszędzie, może wybór będzie porządny.

Szkoda, że Arkadia, bo muszę z przesiadką jeździć. :terefere:
  • 0

M_K_S

M_K_S
  • Members
  • 270 postów

Szkoda, że Arkadia, bo muszę z przesiadką jeździć. :terefere:

3 minuty spacerem :) 1 przystanek <jupi> :)
  • 0

seniorr

seniorr

ZAUFANY SPRZEDAWCA

• Zaufani Sprzedawcy
  • 14094 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Numer GG:
    1498993
Nie wiem czym sie jarac i skakac z radosci. Sklepy jak sklepy u naszych zachodnich sasiadow bylem nieraz i bez szalu. Ceny wysokie, turas w pasiaku udajacy sedziego wygladajacy jak blazen, stockowe ejrmaksy i addias originals, a wy sie jaracie jakby otwierali filie soleboxa :lol: i napewno nie zaplacilbym 100pln wiecej za to, zeby buta moc wczesniej przymierzyc. Za bardzo szanuje hajsik, zeby przeplacac.
Fajnie, ze cos sie dzieje, tyle.
  • 0

MNG

MNG
  • Banned
  • 681 postów
  • Miejscowość:Warszawa
wiadomo kiedy otwarcie, mozna by przykampic bo moga cos w promocji na opening rzucic...
  • 0

KUPIE - AM 1 8-8,5 US / NB 1500 w 8 US / Jordan 8 Aqua w 7,5-8 US / Nike SB "Vanilla Ice" lub "Viotech" w 8 US

arto

arto
  • Members
  • 2306 postów
  • Miejscowość:Gdynia
Siatki i smycze
  • 0
Mam ogień, a ty masz coś do mnie to rzuć
Dam ogień, a ty weź się odbij i chuj
Mam ogień, a ty masz coś do mnie to rzucaj
Dam ogień, a ty chcesz to ciągnąć to kucaj

last

Gość_SHC_Baks1990

Gość_SHC_Baks1990
  • Guests

wiadomo kiedy otwarcie, mozna by przykampic bo moga cos w promocji na opening rzucic...

nie wpuszczą Cię przecież do centrum handlowego wcześniej, chyba , że chcesz stać pod nim, a potem by było coś takiego :lol:

seniorr

seniorr

ZAUFANY SPRZEDAWCA

• Zaufani Sprzedawcy
  • 14094 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Numer GG:
    1498993
MNG wejdzie kanalem wentylacyjnym jak w rasowym filmie :lol:
Dołączona grafika
  • 0

addict

addict
  • Members
  • 1203 postów
^ :hahaha2:
  • 0
burnnnn!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
http://www.djbooth.net/index/mixtapes/entry/kanye-west-beats-disc-1

Pinio

Pinio
  • SHC Admin
  • 5045 postów
  • Miejscowość:Gdynia

Nie wiem czym sie jarac i skakac z radosci. Sklepy jak sklepy u naszych zachodnich sasiadow bylem nieraz i bez szalu. Ceny wysokie, turas w pasiaku udajacy sedziego wygladajacy jak blazen, stockowe ejrmaksy i addias originals, a wy sie jaracie jakby otwierali filie soleboxa :lol: i napewno nie zaplacilbym 100pln wiecej za to, zeby buta moc wczesniej przymierzyc. Za bardzo szanuje hajsik, zeby przeplacac.
Fajnie, ze cos sie dzieje, tyle.

Up. Zdarzyło mi się parę razy być w footlockerze i naprawdę nie kumam o co ten cały szał..
  • 0

steve:r

steve:r
  • Members
  • 2918 postów
  • Miejscowość:Glasgow
up2.
Nic specjalnego, wiadomo, fajnie, ze nowy sklep i tak dalej. Cala Warszawa bedzie chodzic w limitowanych tracktopach adidasa, eksklusiwy butowe sa zwykle srednie, new ery w wielu rozmiarach, firmowe dresy, szmaty od jordana...
Musze pochwalic sklep za dobre wkladki do butow, preparaty czyszczace oraz sznurowki. No i podbije co do promocji, zawsze duzo i tanio: kiedys powinalem buty za 10 i 15funtow. Mimo, ze mam blisko to tam wogole nie chodze. 5!
  • 0
Ogarnę ebaya / sklepy!

Sprzedam pare rzeczy!

Karmaloop -20% !!! kod: STEVER

MNG

MNG
  • Banned
  • 681 postów
  • Miejscowość:Warszawa

MNG wejdzie kanalem wentylacyjnym jak w rasowym filmie :lol:

stary a głupi
idz cos zjedz moze na lepsze grypsy wpadniesz :razz:

Użytkownik MNG edytował ten post 30 November 2011 - 19:50 PM

• 0

KUPIE - AM 1 8-8,5 US / NB 1500 w 8 US / Jordan 8 Aqua w 7,5-8 US / Nike SB "Vanilla Ice" lub "Viotech" w 8 US

M_K_S

M_K_S
  • Members
  • 270 postów
Akurat ten mu się udał :)

PS: Apapy zeszły :) A i tak wierzę, że warto tam zajrzeć podczas otwarcia :/
Najwyżej się rozczaruję
  • 0